Providing you the best range of 22mm hdpe dropper, 25mm hdpe dropper and 25mm filler dropper with effective & timely delivery.
₹ 1.05 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 3 ml |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
| Color | Transparent |
| Shape | Round |
| Cap Type | Bulb Dropper Cap |
| Usage and Applications | Pharmaceuticals and Medicines |
| Features | Squeezable |
₹ 1.2 / Piece Get Latest Price
| Brand | Sangam Plastronica |
| Material | HDPE |
| Country of Origin | Made in India |
| Neck Size | 25mm |
₹ 1.2 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 30ml |
| Color | Black |
| Usage/Application | Clinic |
| Material | Plastic |
| Size/Dimension | 25mm |
| Product Code | SPPH/1 |
Minimum order quantity: 10 Piece
Mahalakshmi (Manager)
Sangam Plastronica Industries
Ground,51/7, Soundarya Colony,Anna Nagar West Extn
Chennai - 600101, Tamil Nadu, India